Úvod / Lake Malawi

Lake Malawi

Lake Malawi

KAPELA LAKE MALAWI SI VYBRALA MUSICWEAR

Kapela Lake Malawi, kterou založil Albert Černý po rozpadu Charlie Straight stihla od svého vzniku udělat rozhovor pro BBC London, odehrát téměř sto koncertů u nás i v Británii a předskakovat Thirty Seconds to Mars v Praze. V květnu 2015 vydali Lake Malawi debutové EP s názvem. „We Are Making Love Again” a jejich singl Chinese Trees se stal čtvrtou nejhranější skladbou českého éteru. V současné době je můžete slyšet na téměř vyprodaném akustickém turné s názvem Furch Tour.

„Vybrali jsme si MUSICWEAR hlavně proto, že se nám líbí, jak nadšení a zapálení lidi tam pracují. A taky proto, že rádi vidíme naše kapelní trička po boku merche kapel jako Killers, Coldplay nebo Queens of the Stone Age.” vysvětluje Albert.

Od úterý 01.12.2015 tady na MUSICWEAR najdete trička, legíny, placky LAKE MALAWI včetně CD "We Are Making Love Again" se singlem Chinese Trees!

Kapela Lake Malawi hraje ve složení:

  • Albert Černý (zpěv, kytara)
  • Patrick Karpentski (kytara)
  • Jeroným Šubrt (basa, klávesy)
  • Antonín Hrabal (bicí)

Právě vyšel nový videoklip, který režíroval Yemi A.D.

Když na podzim roku 2013 Albert zakládal kapelu Lake Malawi, měl už za sebou spoustu úspěchů s Charlie Straight, kteří získali čtyři hudební ocenění Anděl, dva České Slavíky, dvě ceny televize MTV a ocenění televize ÓČKO. Předskakovali v Praze Red Hot Chilli Peppers a koncertovali v Anglii, Německu, Francii, Belgii nebo v Rakousku.