Úvod / Malé Milo

Malé Milo

male-milo

PARAPLE

MUSICWEAR A PARAPLE POMÁHAJÍ VRÁTIT SE NA FESŤÁKY

paraple-logo

Jsou to lidé stejní jako ty a tvoji kamarádi. Studovali, pracovali, sportovali a poslouchali hudbu. V jednom okamžiku a jedním úrazem se jim ale změnil život a teď musí začít znovu. Stát se to může každému. Proto jsme se spojili s Centrem Paraple, které pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy následkem úrazu nebo onemocnění v průběhu života. Společně jim můžeme pomoci nejen znovu jezdit na fesťáky.

 

Co pro to můžeš udělat zrovna ty?

website-musiscwear-03

Nakup na Musicwear alespoň za 2499,- Kč a pak si do nákupní tašky přidej naše speciální Musicwear tričko za tebou zvolenou cenu. Úplně celou tuto částku, za kterou se rozhodneš tričko koupit, věnujeme Parapleti.

Ty získáš triko s originálním designem, které bylo vyrobeno ekologicky šetrným způsobem a k tomu dobrý pocit navrch. Paraple získá prostředky, kterými pomůže mnoha lidem vrátit se k radostem každodenního života. Nebo se mrkni do sekce Centrum Paraple, kde najdeš hned několik praktických věcí (například skvělý termohrnek nebo tašku), které využiješ každý den.

Co víc? Celý výtěžek Paraple použije na poskytování odborných služeb lidem s poškozením míchy.

Zkrátka takové "Malé Milo" pro všechny!

Jak Paraple pomáhá?

Centrum Paraple pomáhá lidem s poškozením míchy zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší samostatnosti a nezávislosti, vrátit se k rodině, přátelům, věnovat se koníčkům a znovu nastoupit do školy nebo do zaměstnání. Díky příspěvkům, které Paraple získá, může poskytnout různorodou podporu – koupit invalidní vozík, pomoci s úpravou bytu či auta, rehabilitací, zařídit  asistenční služby a mnoho dalšího.

Ekologie

My v Musicwear samozřejmě žijeme hudbou, ostatně jako ty. A také nám záleží na životním prostředí – to tobě určitě také. Proto jsme se rozhodli zařadit po bok mnoha inspirativních hudebníků jako třeba U2Green Day, Pearl Jam, Linkin Park nebo Coldplay a společně přispíváme k ochraně zeleně a životního prostředí na naší planetě.

Možná se ptáš, co pro to přesně v Musicwear děláme.

Jsme účastníky projektu Zelená firma, který nám umožňuje zbavovat se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž přispíváme k ochraně životního prostředí. U nás tak dostávají vysloužilé elektrospotřebiče svoji druhou šanci.

Jsme hrdi na to, že celý proces výroby našeho Musicwear trička respektuje etické a bio standardy, a využívá výhradně udržitelnou energii (sluneční a větrnou). Při jeho výrobě a dopravě nebyla využita dětská či nelegální práce a množství emise skleníkových plynů bylo sníženo o celých 89% oproti standardní výrobě. Tričko tak právem získalo certifikát nadace Fair Wear.

Připoj se taky! Co můžeš společně s námi udělat?

website-musiscwear-07