Úvod / O nás

O nás

musicwear

MUSICWEAR je zde již od roku 2013 a to proto, aby nabídnul hudebním a filmovým fanouškům licencované oblečení a produkty, které reaguje nejen na aktuální žebříčky popularity, ale také na hudební a filmové tituly prověřené historií. Najdete u nás však také rozsáhlou sekci streetwear oblečení, které lze nosit ve volném čase a které si kupují opravdu silné osobnosti.

Jsme hrdi na spolupráci s obecně prospěšnou společností Centrum Paraple, pro kterou od jara 2014 prodáváme dárky s jejím logem. Veškerý výtěžek z tohoto prodeje je určen pro zajištění odborných služeb pro lidi s poškozením míchy.

V průběhu roku 2015 jsme se dohodli na spolupráci s českou kapelou Lake Malawi, pro kterou od prosince téhož roku, prodáváme její merchandising. Jsme poctěni tím, že si nás tahle třinecká kapela, v jejímž čele stojí zpěvák a frontman Albert Černý, pro tuhle spolupráci vybrala.

Našim zákazníkům a fanouškům chceme nabídnout široký výběr zboží a vždy vstřícný přístup. Jsme připraveni reagovat na jejich názory a dotazy a největší odměnou pro nás je, když se k nám vracejí.